Odpromienniki radiestezyjne, neutralizatory szkodliwych fal i szumów elektromagnetycznych

Prawie wszystkie urządzenia (kuchenki mikrofalowe, telefony komórkowe, anteny telewizyjne, alarmy mikrofalowe, anteny telefonii komórkowej, systemy komunikacji satelitarnej, radary, komputery, telewizory, lodówki, suszarki do włosów, golarki itp.) wokół nas wytwarzają pola elektromagnetyczne. Są one niewidoczne, ale otaczają nas w domu, w pracy, wszędzie. Technologiczny rozwój w ostatnich dekadach doprowadził dziś do tego, że trzeba nauczyć się życia z wszechobecnością fal elektromagnetycznych.

Jaki jednak jest wpływ pola elektromagnetycznego na zdrowie człowieka?
Fale elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe wg badań wykazują negatywny wpływ na żywe tkanki oraz powoduje uszkodzenia kodu DNA.

Pod czas napromieniowywania falami elektromagnetycznymi dochodzi też do wytrącania się hemoglobiny z krwinek czerwonych i przenikanie jej do krwiobiegu. A zbyt duże stężenie hemoglobiny w organizmie człowieka może powodować kłopoty z pracą serca oraz wytrącanie się kamieni nerkowych. Energia promieniowania elektromagnetycznego, pochłonięta przez komórki, powoduje zmiany w strukturze wewnętrznej organelli komórkowych. Następstwem tego procesu są zmiany chemiczno-fizyczne, takie jak zmiana pH, aktywności enzymów czy tempa przemiany materii. Prowadzi to do różnych stanów chorobowych.

Technologia bezprzewodowego dostępu do Internetu (Wi-Fi), generuje stałe promieniowanie elektromagnetyczne co może szkodzić rozwijającemu się centralnemu systemowi nerwowemu dziecka.

Wielu naukowców podejrzewa, że pole elektromagnetyczne ma negatywny wpływ na mózg. Wg nich istnieje bezpośredni związek między rozwojem nowotworów złośliwych, a częstym używaniem komputerów, komórek i innych nadajników radiowych. Przez cały czas prowadzone są liczne badania, których wyniki pozwolą na jednoznaczne stwierdzenie szkodliwości lub też pozytywnego wpływu na organizm człowieka promieniowania elektromagnetycznego. Nastąpi to jednak najwcześniej za kilkanaście lat. Do tego czasu, jak najbardziej wskazany jest dystans i ograniczanie styczności z tego rodzaju falami oraz stosowanie odpromienników fal elektromagnetycznych, co zmniejsza ryzyko szkodliwego wpływu na organizm.

Oprócz oddziaływania fal elektromagnetycznych otaczających nas urządzeń mamy często styczność z podziemnymi ciekami wodnymi, które promieniują pionowo do góry i na boki pod kątem 45°, przy czym promieniowanie pionowe jest najsilniejsze i tym samym najbardziej szkodliwe. Ciek wodny jest w ciągłym ruchu i generuje fale elektromagnetyczne i fale dźwiękowe. Osoby, którzy przez pewien czas przebywają w zasięgu promieniowania podziemnych cieków, skarżą się na różne dolegliwości, takie jak:
• trudności w zasypianiu, koszmary senne, zmęczenie, senność;
• częste osłabienia, nadmierne pocenie się, uczucie suchości w ustach, utrata apetytu, nadmierne łaknienie lub jego brak;
• wzmożona nerwowość, samoistne drżenie rąk i ciała, mrowienie odczuwane najczęściej w kończynach, nieuzasadnione uczucie zimna lub gorąca, kłucie w okolicy serca, trudności w głębszym oddychaniu i ataki astmy;
• bóle i zawroty głowy, bóle i opuchlizny na stawach, bóle “wędrujące” po różnych częściach ciała;
• zmniejszona krzepliwość krwi, zwężenia i złogi patologiczne w naczyniach krwionośnych;
• nasilenie objawów alergii i chorób skórnych;
• ogólne osłabienie odporności organizmu prowadzące do ciężkiego przebiegu wszelkich infekcji;
• skłonności do schorzeń serca, wątroby, nerek, żołądka, jelit, a nawet do chorób nowotworowych (udowodnione przez radiestetów i lekarzy).

W wyeliminowaniu negatywnego wpływu fal i szumów elektromagnetycznych cieków wodnych pomogą nam też odpromienniki radiestezyjne.

Czym jest odpromiennik radiestezyjny albo nazywany też neutralizatorem szkodliwego promieniowania?

Odpromiennik radiestezyjny jest to urządzenie techniczne, którego budowa, właściwości i działanie mają zdolność kształtowania i zmieniania warunków radiestezyjnych w taki sposób – aby skutecznie i trwale zmniejszyć lub zneutralizować szkodliwe promieniowanie (radiacje geopatyczne) w otoczeniu człowieka, zwierząt i roślin.

Jednymi z takich odpromienników są odpromienniki opracowane przez lubelskiego radiestetę Zdzisława Klimkiewicza – są one urządzeniami likwidującymi szkodliwe promieniowania. Ich konstruktor – Zdzisław Klimkiewicz (1926 – 2003), jeden z członków założycieli Stowarzyszenia Radiestetów, Bioenergoterapeutów i Homeopatów Ziemi Lubelskiej w Lublinie oraz członek Federacji Stowarzyszeń Radiestezyjnych w Bydgoszczy, sztuką radiestezyjną zajmował się od ponad pół wieku. Największym osiągnięciem Zdzisława Klimkiewicza jest zakończona powodzeniem kilkunastoletnia praca nad opracowaniem i konstrukcją neutralizatora radiestezyjnego, uzyskanie nań ochrony patentowej, praw autorskich oraz atestu Państwowego Zakładu Higieny (jako urządzenie radiestezyjne do prac w ochronie środowiska i prac dla medycyny). Dzieło swojego ojca kontynuuje syn konstruktora – Michał Klimkiewicz.

Odpromienniki radiestezyjne, neutralizatory

kontakt

Aplimedica S.C.
ul. Mała Góra 71
30-864 Kraków
tel. 691 250 776

E-gazele_2014-15
Przelewy24_8