O firmie

Zdrowolandia to miejsce, gdzie udało nam się zebrać produkty, które mają wspólny mianownik, mianowicie ich oddziaływanie ma na celu utrzymanie i przywrócenie zdrowia, a w przypadkach choroby – poprawę komfortu pacjenta obłożnie chorego lub skazanego na długotrwałą rekonwalescencję bądź rehabilitację.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również produkty promujące zdrowy tryb życia oraz służące relaksowi czy też poprawie wyglądu.

Baza proponowanych Państwu towarów będzie stale uzupełniana, ponieważ śledzimy rynek i staramy się poprzez nasz sklep internetowy proponować Państwu przedmioty jedyne w swoim rodzaju. Stąd znajdziecie tu Państwo najlepsze produkty bazujące zarówno na tysiącletniej tradycji medycyny Dalekiego Wschodu jak i na osiągnięciach współczesnej nauki.

Sprawna logistyka pozwala nam na obsługę zamówień w możliwie najkrótszym terminie. Służymy zawsze radą i pomocą. Żadne zapytanie kierowane do nas nie pozostanie bez odpowiedzi.

Liczymy również na sugestie odnośnie produktów, których nie znaleźliście Państwo u nas, a Waszym zdaniem powinny się w takim miejscu znaleźć.

Zapraszamy zatem do ZDROWOLANDII. Życzymy udanych zakupów, a przede wszystkim życzymy Państwu Z D R O W I A.

Zespół Zdrowolandia.pl

kontakt

Aplimedica S.C.
ul. Mała Góra 71
30-864 Kraków
tel. 666 226 360

E-gazele_2014-15
Przelewy24_8